Čia neskaitykite ir neklausykite

Ryan Haran. Plug.Ryan Haran iliustracija, kuri čia visiškai ne į temą, tačiau nuostabi savo beprotiškumu
Ryan Haran. Plug.

Ryan Haran iliustracija, kuri čia visiškai ne į temą, tačiau nuostabi savo beprotiškumu

Čia neskaitykite ir neklausykite, nes apie muziką čia šįsyk nieko neparašysiu, o tai, ką įdėsiu, gali patikti nebent kokiems nors pamišėliams. Nors, gal būt gerbiamoji Aistė Paulina net ir įvertins šią muziką teigiamai, bet ji irgi pamišusi, nes šiame bloge tėra tiktai tokie autoriai. Čia nerasite nei vieno normalaus žmogaus, o kai kurie iš mūsų – aiškiai išvis net ne žmonės.

O aš iš visų šitų pamišėlių esu pats protingiausias, todėl dabar jei jau manęs nepaklausėte ir daskaitėte iki šios vietos, kurią dabar rašau, tai kaltinkite patys save, nes jūs pagalvojote, kad esate už mane protingesni ir nepaklausėte. Žodžiu, aš jus perspėjau. Jums nevertėjo manęs neklausyti.

Čia jūsų paskutinis šansas, nes visvien nieko gero čia nerasit. Kas skaitys, žiūrės ir klausys toliau, tas pats kaltas.

Taigi, šiandien pradedam koncertą nuo Gon Lin No atliekamos dainos „Tan Te“, pilnos gitarinio balso skambesio, nelyg iš kokių senų seniausių geriausių Deep Purple metų. Šita motera puiki, ji tikrai nuostabi:

O čia, kadangi žinau, kad kai kurie sugeba net labiausiai topines mėmes pražiopsoti, tai šito irgi kažkas galėjo nepamatyti. Aš šiaip jau pasigėdinčiau ir netgi nedėčiau šito daikto, nes netikiu, kad kas nors galėjo būti jo nematęs, bet aš sau galiu leisti viską, todėl leidžiu įdėti sau net ir tokį štai dalyką:

Gerai, o dabar šis bei tas rimtesnio, kad kompensuotųsi popsiniai fufeliai, buvę iki šiol. Tikriems seno Jazz mėgėjams. Ir blyn, aš tokio bosavimo neatsimenu, kur besu girdėjęs (vidury gabalo solo). Aš jau nekalbu apie mušamuosius. Žodžiu, Abbey Lincoln, Max Roach ir dar kažkas ten jums groja:

Žodžiu, kaip girdite, rimtas džiazas – tai ne koks fufelis, kur susirenka būrelis pridūrkų-anarchistų ir galvoja, kad jie džiazuoja, nors išties nei vienas nesugeba netgi dviejų natų melodijos pagrot. Kaip matote, čia komentarų net nereikia.

Na, bet kad per daug šiandien nebūtų, tai pabaigsim šiandien greitai – Jan Terri, nuostabioji amerikonų goth punk country metal ir dar kažko atlikėja, tapusi tikru šedevru, tačiau greitai užmiršta, o dabar – vėl kylanti į naujas aukštumas. Tais laikais (prieš kokius 20 metų) nebuvo visokių ten pigių autotiuningų, bet tai ir gerai. Pirmą jos gabalą išgirdęs, pradžioj pagalvojau, kad ana šiaip falšyvina, bet ne viskas taip paprasta. Ana savo balsą nuderinusi per kokią pusę oktavos. Kaip kokie grindkorininkai gitaras. Bet įspėju: net jei klausysit, nežiūrėkit. Nes pamatę, kaip ji atrodo, pasigailėsite.

Na, ką, vėl manęs nepaklausėt, pažiūrėjot? Patys kalti.

Šį straipsnį parašė Rokiškis Rabinovičius

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

Share

About the Author

Rokiškis Rabinovičius
Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

11 Comments on "Čia neskaitykite ir neklausykite"

 1. Nu jau tikrai pats kaltas, kad pažiūrėjau. Viskas šūdas išskyrus jazz video. Aš turbūt rasistas 🙂

 2. Labiausiai bijočiau išgirsti Gon Lin No repeticijas… Čia jau su užvedimu su iliustracija pirmąja įsivaizduoju, kad vyktų toks aktas, kaip kurtais jau kastai rodė, kur tokia išprotėjusi boba traukė iš savęs tamponą ir bėgo berods kraujas. Beje, kažkokia mistika – tos jūtūbės nuo kažkur vidurio nesigirdi garso, nors vaizdas y.

  Kiniečių memė aišku kad buvo nematyta. Bet tai kad tokie talantai ten jau kaip ir popsas tuose šow.

  Na o negrai tai talantingi… Tik kiek keista būgnininką tokį solo darantį matyti tokį ramų. Esu pripratęs prie metalistų, kurie patys ne ką mažiau kratosi nei rankos ir būgnų ten tiek, kad pats būgnininkas paprastai vos matosi. O kairės rankos darbas su lazdele, kuria tranko per įrankius abejais galais… Nebuvau matęs dar – arba nebuvau dėmesio atkreipęs iki šiol. Kontraboso solo įspūdį padarė tuo, jog paprastai yra gan sunku užčiuopti pačią melodiją kai vinguriuojama mažo išlaikymo natomis ir džiaze, o čia gan aiškiai girdėjosi gražus bliuzo motyvas. Kaip ir visas kūrinys – bliuzas džiaze 😉 Eis ant repeat’o.

  Na, o iš paskutinės bobos tai net balsu žvengiau 🙂 Ji puikiai tinka „krokodilas“ apibrėžimui 😉 Arba kūvalda…
  Pats klipas nerealus. Ai žinot man dar ji priminė gerb… ai nesakysiu ką…

 3. Gavosi rinkinukas, subalansuotas kaip kokie patys geriausi multivitaminai-maisto papildai visai šeimai. Įdomiausia, žinoma, pirmoji ponička. Nepaisant to, kad kažkodėl į pabaigą erzint pradėjo 🙂

  • Nu va, įvertinot reiškia mano dumpą, gerbiamoji 🙂

   O ta pirmoji ponička, sakyčiau – tai pavyzdys, kai atlikėjai truputį išpendėja, darydami su orkestrais dvasingumus ir užmiršdami, kuo išvis užsiima. Čia dar įtariu, ir liaudiškumas turėjo būtinai būt, pagal kokius nors partijos nutarimus. Bet net nepaisant visko, ką galėtume blogo apie tą poničką pasakyti, ji visvien įspūdinga.

 4. O pašarinau tatai per FB tai tas FB uždėjo Leo mini avatarą 😉 ant G+’o tuoj parodysiu.

 5. Max Roach

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos