Heavy Metal Kids

heavy-metal-kidsVisai senais laikais, kai dar nebuvo netgi Sex Pistols, pas britus jau buvo Heavy Metal Kids. Šita grupė nieko bendro su Heavy Metal neturėjo, o buvo šiaip jau visai kažkoks Punk Rock būrelis.

Kita vertus, dar ir pats metalas tuo metu nelabai egzistavo – visa, kas buvo, tebuvo kažkokie eksperimentai, o ne susiformavęs stilius. Taigi, pankams čia buvo kaip tik tinkama vieta – galima buvo padaryti kažką įdomesnio. Štai tie pankai ėmė ir padarė.

Vat čia jums pavyzdžiui tokia Heavy Metal Kids daina, kuri vadinasi „Delirious“, 1977 metai:

Tiesą sakant, nebuvo tie pankai visai jau pankai – grojo kažką visgi instrumentalesnio ir meistriškesnio – kokį tai Hard Rock. Vat kad ir toksai gabalas, kaip „Hangin’On“, 1974 metai:

Visgi tai buvo greičiau kažkoks pankiškas popsas. Bet visgi gražus ir malonus paklausyti, kaip kad šitame kažkelintų metų gabale, pavadintame „She’s No Angel“:

Šiais laikais tuos Heavy Metal Kids gal dažniau prisimena dėl to U.F.O., o dar kažkas – į Uriah Heep. Kita vertus, dabar visai įdomu prisiminti, kas buvo vadinama metalu prieš keturis dešimtmečius, tiesa?

Šį straipsnį parašė Rokiškis Rabinovičius

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

Share

About the Author

Rokiškis Rabinovičius
Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

1 Comment on "Heavy Metal Kids"

  1. jonas povilas N | 2014 04 03 at 14:56 |

    Heavy Metal Kids (1972) ir Sex Pistols(1975) atsiradimą skiria vos apie 3 metus laiko. O štai tokios ,manau,protopunk grupės MC5 atsirado jau 1964 m.,The Sonics-1960 m.
    http://www.youtube.com/watch?v=Zkq-4rR4dOo

    http://www.youtube.com/watch?v=PArjkqzWI3g

Comments are closed.

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos