AC/DC kala per Irano atominę elektrinę

Bušero branduolinis reaktorius netoli Teherano, IraneŠtai čia tas Bušero reaktoriaus blokas Irane, netoli Teherano. Štai dėl jo ir visas buzas.
Bušero branduolinis reaktorius netoli Teherano, Irane

Štai čia tas Bušero reaktoriaus blokas Irane, netoli Teherano. Štai dėl jo ir visas buzas.

Pakolei Lietuvoje vis dar kalbos, kaip ten bus su atomine elektrine Visagine, Iranas atominę jau stato. Ale kad jam maža nepasirodytų, kokie tai nežinomi hakeriai ėmė ir užleido ant Irano virusus. Ir jau ne pirmą kartą. Pirmą kartą kirto įdomūs virusai, kurie gadino urano sodrinimo centrifugas, o dabar gi – kirmėliukai, kurie makliavoja su reaktoriais elektrinėse.

Ir kad maža nepasirodytų, tai tie virusai dabar dar ir groja iraniečiams rokelį, kuris, tarp kitko, Irane nelabai ir leidžiamas. Žinia gi, islamo respublika, moralė ir maišai ant galvų moterims. Ir taip toliau, ir taip toliau. O čia štai demoralizuojantis australiečių AC/DC gabalas „Thunderstruck“ pasityčiojamai ima skambėt ant viso garso. Apie tą bent jau praneša F-Secure kontora, kuri kažkokiais ten virusais ir užsiima.

Štai taip Irano atominė energetika linksmai ir įspūdingai skleidžiasi trolių žiedais. Tad jūsų malonumui popsovas, bet poveikiu įspūdingas AC/DC gabalas „Thunderstruck“. Pasijuskite, klausydami, kaip tikri iraniečiai, nujaučiantys, kas tuojau gali atsitikti jų reaktoriams:

Už nuorodą čia padėkokime ponui Vyteniui Tokiam, katras užrodė.

Šį straipsnį parašė Rokiškis Rabinovičius

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

Share

About the Author

Rokiškis Rabinovičius
Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

1 Comment on "AC/DC kala per Irano atominę elektrinę"

  1. Kaip ten su visokiais stuxnet kirmėliukais beigi kitokiais gyviais, pasakyti sunku ale ant Irano kažkokiu būdu sugeba egzistuot death metalo komanda „Arsames“ (apie kitas nežinau). Ir, sakyčiau, savame žanre virina visai neblogai. Ypač žinant, kad ten metalizmui terpė nepalanki.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos