Kai Bon Scott dar buvo be AC/DC

Bon Scott, AC/DC

Bon Scott, AC/DCTaip, tai visiškas Bon Skotas!

Taip, čia tasai patsai Bon Scott, kuris dar paskui pakliuvo į AC/DC, su kuriais vertė aukštyn kojomis pasaulį. Taip, čia tas pats nenormalus pusprotis, kuriam buvo absoliučiai nusispjaut į tai, kad jo balsas negražus ir jis dainuoja juokingai. Jis dainavo taip, kaip norėjo ir visi suprato, kad jis yra aukščiau bet kokių normų. Jis niekada nebūtų laimėjęs kokio nors „kelio į žvaigždes“ ar Eurovizijos, nes jis visada buvo kažkoks nenormalus. Visiškas Bon Skotas.

Ar atpažįstate, koks čia bus gabalas ateity? Taip, tas gabalas bus labai garsus, bet visai jau kitu pavadinimu. O kol kas – tai tiesiog grupės The Spektors daina „Gloria“:

O tiems, kas kantrūs, tai dar viena daina bus iš Bon Scott senovės. Ir dar truputis iš AC/DC.

Štai čia tokia nyki daina, kur jis nelyg kokia verksminga nuodėmė dainuoja – tai grupė Fraternity ir daina „Seasons of Change“:

O čia jums ir AC/DC be Bon Scott, su savo debiutiniu video klipu, kur dainuoja Dave Evans – „Can I Sit Next To You Girl“:

Na, gerai, o čia jau tas pats dalykas, kur vadinosi „Gloria“, o paskui tapo pirmu AC/DC video klipu, kuriame nusifilmavo Bon Scott – tai „Jailbreak“ aka „All in the name of Liberty“:

Šį straipsnį parašė Rokiškis Rabinovičius

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

Share

About the Author

Rokiškis Rabinovičius
Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

3 Comments on "Kai Bon Scott dar buvo be AC/DC"

  1. Gloria yra Van Morrison’o gabalas, 1964. Bon Scott’as nuo to nepablogėja.

  2. Aš kai sužinojau, kad ACDC dainiuotojas buvo kitas praeityje ir kai pamačiau klipų su juo ir kai supratau, kad jo balsas natūraliai toks, tai dabartinį acdc solistas (nepamenu nei vardo) man visai nebepatinka, nors pirmą acdc dainą išgirdau būtent jo atliekamą.

    • Su didžiausia pagarba Bon Scott, manau, kad Brian Johnson puikiai atlieka savo darbą. Dėl kūrybos po 1980-ųjų kita kalba, bet kaip vokalistas Brianas limpa. Man variantas su Brianu patinka labiau nei grupės užsiraukimo variantas po Scotto mirties.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos