Deborah Harry aka Blondie. Pankė, nesugebėjusi likti užribyje.

Debbie Harry, Andy WarholO štai čia - vėl ta pati Debbie Harry, vienas iš krūvos jos portretų, sukurtų Andy Warhol. Šiemet šis buvo parduotas Sotheby aukcione už maždaug 3,7 milijono svarų.
Deborah Harry pagal Andy Warholl

Deborah Harry, nufotografuota Andry Warholl

Aš beveik nieko prasmingo čia nerašysiu apie šią kultinę mergaitę – Deborah Harry, neretai vadinamą tiesiog Debbie. Ir jums ant piktumo netgi neįdėsiu nei vienos dainos čia. Tebūnie tai pirmas ir kultinis įrašas apie kultinę pankų žvaigždę, kur specialiai nebus jokios muzikos, o bus tiktai visokių nuotraukų. Nes tai viena iš tų atlikėjų, kur ne tik muzikoje pagarsėjo. Fotografijos su Debbie ir jos rengtomis akcijomis (o čia dar galim prisiminti Fluxus) – tai savaime menas.

Kažkodėl ją dažniausiai visi vadina Blondie, nors tai grupės pavadinimas, o ne šios mergaitės slapyvardis. Kita vertus, pati grupė pasivadino ne šiaip sau. O ir pati Deborah vėliau sakė, kad ją nuo mažens vadindavo tokia pravarde, nes ji buvo tokia mergaitė. Ghrmz… Mergaitė… Mergaitei jau gerokai virš pusės šimto amžiaus dabar, bet kaip buvo ji pankė, taip ir liko. Tik nesugebėjo išsilaikyti tame pankiškame užribyje, vis išlįsdama su visokiais topais į aukščiausias hit-paradų vietas. Ir net kažkaip tarpais tapdama vos ne glamūro simboliu.

Aišku, kaip neišlips, kai skirtingai nuo daugumos pankų, Debbie mokėjo ir dainuoti, ir muzikantai su ja grojo padorūs. Gavosi keistas atvejis, man primenantis gal nebent Guns’n’Roses su Axl Rose, kur irgi ir gerai grojo, gerai dainavo, ir velniškai populiariais tapo. Labai netipiška, sakyčiau. Kita vertus šitas mano palyginimas nėra labai korektiškas, nes metalas visada yra sudėtinga, rimta muzika, reikalaujanti didelio meistriškumo, tad Guns’n’Roses turėjo nusileisti kažkiek iki popsinio lygmens. Tuo tarpu punk rock – priešingai, tai yra muzika, kur viskas remiasi išskirtinai primityviomis melodijomis, tad jiems, norint pakilti iki populiarumo, reikia smarkiai paaugti. Na, bet neesmė.

Trumpai tariant, aš žadėjau nieko prasmingo nerašyti apie tą kultinę mergaitę, bet taip jau gaunasi, kad parašiau. Gal geriau duosiu jums keletą jos nuotraukų iš jos jaunų siautėjimo dienų. Tokių, kad išsyk pasidarytų aišku.

Deborah Harry ir Blondie

Čia štai matote, kaip Deborah Harry su grupe Blondie groja ir dainuoja kažkokiame bomžatnike, tiksliau - legendiniame CBGB klube.

Deborah Harry demonstruoja papą

Čia deborah Harry demonstruoja savo papą prie brangaus limuzino

Debbie išsidirbinėja

Nežinau, ko čia į savo nosį prisikišusi Debbie, bet atrodo gal ir ne visai patraukliai

Deborah Harry apsinuoginusi

O čia aš nekomentuosiu. Tai yra koncerto metu. Gerbėjams iš apačios matyt labai gerai viskas matosi. Vienok, atrodo, gal dar ir nudepiliuota, o ne šiaip nuskusta.

Debbie girta

Girta Deborah Harry gąsdina praeivius, gulėdama išsivėpusi mašinoje

Debbie su mikrofonu

Debbie kažkokiame Blondie koncerte įsikišusi mikrofoną dar ne visai tenai, kur galėjo įsikišti

Blondie, meninė nuotrauka

O čia Blondie, tfu, Debbie nusigrimavusi ir vaizduoja kažkokį dvasingumą, į ją pačią nepanašų

Blondie Playboy mergaitė

O čia - ne menas, o nuotrauka iš darbo. Dar iki tų laikų, kai tapo scenos žvaigžde.

Deborah Harry su akiniais

O čia ta pati Deborah Harry su akiniais. Atpažintumėte?

Deborah Harry 1977 metai

Čia šiaip dėl grožio. Kaip ana atrodė prieš 35 metus. Tai jai čia jau virš 30 berods šioje nuotraukoje.

Deborah Harry, Blondie rūko

Čia ta pati Blondie aka Deborah Harry rūko. Ką rūko? O kaip jūs manote, ką jinai rūko, jei jau tas kancarikas toksai susitraukęs keistai?

Deborah Harry ir Blondie

Deborah Harry ir grupė Blondie

Deborah Harry pagal Andy Warholl

Deborah Harry, nufotografuota Andry Warholl

Andy Warhol autoportretas, 1981

Hahaha, čia ne Debbie Harry, o patsai Andy Warhol. Jo autoportretas Blondie motyvais, 1981 metai

Debbie Harry, Andy Warhol

O štai čia - vėl ta pati Debbie Harry, vienas iš krūvos jos portretų, sukurtų Andy Warhol. Šiemet šis buvo parduotas Sotheby aukcione už maždaug 3,7 milijono svarų.

Debbie Harry laižo plokštelę

Debbie Harry laižo plokštelę. Ant plokštelės matosi, kad prieš tai šiaip bučiavo. O ką dar ruošiasi daryti, galim tik paspėlioti.

Deborah Harry rodo liežuvį

Deborah Harry ropinėja ant keturių ir rodo liežuvį

Blondie lipa iš sudaužytos mašinos

Ir pabaigai - juk visa tai tiesiog smagu 🙂

Aš tikiuosi, kad šis postas, tegul ir be jokios muzikos, jums patiko. Nes Debbie Harry yra verta to. Netgi, prisipažinsiu, ji man kažkuo primena Fridą Kahlo – irgi pamišusią, menišką, trenktą. Tiesa, visai kitaip.

Šį straipsnį parašė Rokiškis Rabinovičius

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

Share

About the Author

Rokiškis Rabinovičius
Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

10 Comments on "Deborah Harry aka Blondie. Pankė, nesugebėjusi likti užribyje."

 1. Užskaitau čia viską, nes šito visko nebuvau regėjęs 🙂 Ale gi, kas per grožis! Čia jum ne kokia britney tipo hilton 😉

 2. Kaip visada, smagiausia skaityti komentarus po nuotraukomis. Ypač pralinksmino pamąstymai apie depiliaciją. 😀
  Dėl Guns n’ Roses nustebinot. Kažkaip niekada man jų muzika nepanašėjo į metalą. Sakot, kažkada pretendavo tokią groti?

  • Hollywood Rose, 1983-1984 – tai kaip tik klasikinio Heavy Metal laikai. Pagal amerikonišką to meto supratimą, jie buvo dar ir viena iš šiurkštesnių Heavy Metal grupių, negana to, dar ir velniškai greita, kaip kokie Motorhead, paleisti beveik dvigubom apsukom.

   Metalo pakraipų yra labai daug. O Guns N’Roses buvo pakankamai saviti, pakankamai improvizuojantys, pakankamai bliuziški ir pakankamai pankiški, kad iš esmės, patys taptų ištisa pakraipa 🙂

  • Šiaip, dar pagalvojau. Jei tamstai Punk Rock būtų tas pat, kas Exploited, tai tamstai Blondie irgi neatrodytų Punk grupe 🙂

 3. taip taip, smagu nuotraukas pažiūrėt :). Debbie yra gyvas įrodymas, kad ir ankstesniais laikais buvo lygiai tokių pačių pamišusių panų kaip yra ir dabar(tik šiais laikais visi ypač gerai pastebi kada panos elgiasi neva neleistinai ir krypsta iš normų, bet kad anais laikais taip būdavo tai visiem dzin..)

 4. Rokiški, parašyk davai ką nors apie Courtney Love ar Joan Jett(su nuotraukom), nes gerai varai 🙂

 5. Rokiškis muzikos neįdėjo, bet metu linką, puikiai atitinkantį vieną jo blogo įrašą apie atomines bombas ir seksualumą.

  Blondie : Atomic
  http://www.youtube.com/watch?v=MNLdVdbPAIY&feature=related

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos