Brotherhood of Man, nuobodus 1976 pop grožis

Būtent aštuntasis dešimtmetis tapo didžiausių pop muzikos perlų dešimtmečiu: muzikos industrija sustiprėjo tiek, kad ėmė suktis didžiuliai pinigai, o su visokiais talentų turinčiais mėgėjais pradėjo dirbti profesionalūs prodiuseriai, kompozitoriai, aranžuotojai. Tai ne tik Rock, bet ir Pop geriausias periodas. Muziką žudanti komercializacija, kai vietoje tikrų atlikėjų ant scenos pradėtos statyti fonografinės lėlės, prasidėjo jau vėliau. Kažkodėl kai kurios iš nuostabių to meto žvaigždžių jau užmirštos, nors veltui – to periodo popsas, nors ir archaiškai skambantis, yra velniškai profesionalus.

Štai kad ir tokia grupelė – Brotherhood of Man, ilgai laikyta ABBA konkurentais (ir išties galime išgirsti daug panašumų) su savo gabalu „Save Your Kisses For Me“, 1976 laimėjusiu Euroviziją:

Arba va dar graži tų pačių Brotherhood of Man dainelė, visai galinti prilygti ABBA hitams (bet, deja, tik prilygti, nes kažko trūksta) – tai „Angelo“:

Arba vienas iš jų sėkmingiausių gabalų – „United We Stand“:

Arba dar koks nykesnis, bet visai jau 197o-ųjų pop estradą demonstruojantis gabaliukas – „Figaro“:

Suprantu, kad gal kažkam ir nuobodoka, tačiau šią grupę verta išgirsti, norint suprasti, prieš ką protestavo ir kam priešingybe stengėsi tapti visa punk scena.

Šį straipsnį parašė Rokiškis Rabinovičius

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

Share

About the Author

Rokiškis Rabinovičius
Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Apie muziką. Ne šiaip sau « leo lenox

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos