Rokiškis – gyvasis klasikas, o alus – Rebecca Friday

Ne kaip kitaip, čia man jau pastatyta pomirtinė priešmirtinė paminklinė lenta, ko įrodymus skelbia įžymusis garsiausias Lietuvos auto moto ekspertas Paulius – http://auto.popo.lt/2011/06/22/bauska/

Paskaitykit įdomų straipsnį (Paulius kiekvieną sykį parašo taip, kad skaityti verta be išlygų), o jo apačioje aptiksite šokiruojančią sensaciją, pateikiamą fotografiniu tikslumu!

Ir dar priedo – kitas linkas, jau ne apie mane, o apie vieną iš įspūdingiausių trololo, kokie tik yra buvę Lietuvoje – http://www.kleckas.lt/blog/utenos-rebekos-alus-we-did-it

Atrodo, kad Utenos gėrimai įdomiai įkliuvo, o į reikalą, kaip gandai sako, pilnais mastais buvo įsivėlęs net ir 4chan 😀

Ai, dar viena naujiena ta proga – Rebecca Black su savo Friday pasišalino iš Youtube tuo pagrindu, kad kažkokie jos kopyraitai pažeisti, tad superžvaigždutės fenomenas dabar įgauna kitus pavidalus. Čia kai kas pažaidė, išties atvirai dekonstruodamas taip visokių muzikinių silpnapročių mėgstamą autotiuningą, kuris bet kokius nusigaidžiavimus paverčia elektroniškai skambančiu balsu, taip primenančiu Britney Spears:

Šį straipsnį parašė Rokiškis Rabinovičius

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

Share

About the Author

Rokiškis Rabinovičius
Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

9 Comments on "Rokiškis – gyvasis klasikas, o alus – Rebecca Friday"

 1. Cha,

  ač šia prieč kokias porą savaičių buvau parašęs Rokičkio administracijai, kad „vai vai kaip negražu, Rokičkis taip garsinamas, net blogeris yra, o jūs nedėkingai nieko už tai jam. Bent pakvieskit į miesto čventę ar kažką panačaus.“ Nu ir greišiausiai ne dėl to, nors čirdyje ir malonu būtų, bet va tau boba ir devintinės: Rokičkyje kabo paminklinė lenta.
  Kabo ji veikiausiai jau senokai 🙂

 2. Šitą gi labai labai juokingas klipas!

 3. Dėl ištrynimo – tas kur buvo įdėjęs jos video, pradėjo be sutikimo nuomoti ir sušiko vieną geriausių klipų pasaulyje:

  On June 13th, 2011, a Reddit thread was posted titled „No, Really: Rebecca Black’s “Friday” video now costs $2.99 USD to rent on YouTube for 72 hours“ and attached the above screenshot showing the rental claim.

  The rental requirement was eventually removed – However on June 16th, the video was taken down from YouTube due to a copyright claim by Rebecca Black.

  http://s3.amazonaws.com/kym-assets/photos/images/original/000/133/953/eX8WD.png

 4. Nuostabus trololo;]

 5. tu ezengas | 2011 06 23 at 14:52 | Atsakyti

  >trololo
  kiek jums metelių, tamsta?

  • „tu ezengas“… O čia ką reiškia? Jei kreipėtės į mane, tai po „tu“ derėjo kablelį padėti. Kam tamstai mano amžius, pirštis užsimanėt? Nesupratau komentaro, nepykit.

 6. Everybodies RUSSIAN ;D cha

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos