Ypatinga proga – ypatingas šedevras jums Balandžio 1 proga!

Mano brangūs mieli ir numylėti fanai, Rokiškio Rabinovičiaus ištikimieji gerbėjai ir kiti besižavintieji! Šią išskirtinę dieną, per šią ypatingą trolių vulgarizavimo džiaugsmo ir pakantumo šventę, kaip tik šia proga jums dovanoju dovaną, kurią nuolankiai iš manęs priimkit ir dabar padėkokit staigiai komentaruose ir sumokėkit man pinigų už dyką jūs gaunate iš manęs puikią dainą, kuri pradžiugins bei pralinksmins ne tik rock muzikos mylėtojus bei metalistus, bet ir visus kitus, turinčius gerą skonį.

Myspace GlitterMyspace GlitterMyspace GlitterMyspace GlitterMyspace GlitterMyspace Glitter

Myspace GlitterMyspace GlitterMyspace GlitterMyspace Glitter Myspace GlitterMyspace GlitterMyspace GlitterMyspace GlitterMyspace GlitterMyspace Glitter

 

Ir ta nostalgiška proga siūlau sutartinai visiems įsijungti visu garsumu smagiam draugiškam pasivimdymui pasilinksminimui nuostabią ir tobulą sovietmečio nusibaiginėjimo laikų muziką – žinoma, kad Laskovij Maj (Ласковый Май)! Tad sveikinu jus visus su visuotine masinio trolizmo diena – Balandžio 1-ąja!

Šį straipsnį parašė Rokiškis Rabinovičius

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

Share

About the Author

Rokiškis Rabinovičius
Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

7 Comments on "Ypatinga proga – ypatingas šedevras jums Balandžio 1 proga!"

 1. o gal galima būtų pasiklausyti ko nors lietuviškesnio? kad ir naujos Maniko (atsiprašau, nežinau šio gerb. atlikėjo vardo, o gal ir pavardę ne taip parašiau)ir L. Purvinio dainos „Varom“ iš jų albumo „Broliai & sesės“?

 2. Manikas yra Aidas.
  Šiaip reiktų pripažinti, kad ta šokėja pakankamai profesionali

  • visuomenės veikėjas | 2011 04 01 at 11:47 | Atsakyti

   dėkoju už nuoširdžią pagalbą su gerb. Maniko vardu ir pripažįstu, kad šokėja pakankamai profesionali, bet antraštė „dobana mano fanams“ irgi nieko, taip gražiai blizga, kad man net ašarą išspaudė

 3. anoniminis bailys | 2011 04 01 at 19:52 | Atsakyti

  Ha! O as galvojau, kad tokius kedus kompartija draude, kaip propaguojancius kapitalizmas ir dvasine paleistuvyste.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos