Led Zeppelin šamisenomis ir akoredeonu

Kol kas nors krapšto galvą, koks ryšys tarp kedofilų ir neaiškios japonų metalo grupės, štai jums pasismaginimui truputis – keli šamisenininkai ir akordeonistas atlieka vokalinio instrumentalinio ansamblio Švininis Cepelinas kūrinį „Juodoji šuva“. Čia kadangi prisiminiau japonišką „Smoke on the Water“ versiją.

O kam šito vieno neužteks – tai dar truputį pasismaginimui, jau rimta japonų grupė – vyrukai, pasivadinę Yoshida Brothers, groja elektrinėmis šamisenomis

Netgi labai smagus toksai pop-folk rokelis sakyčiau.

Šį straipsnį parašė Rokiškis Rabinovičius

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

Share

About the Author

Rokiškis Rabinovičius
Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

12 Comments on "Led Zeppelin šamisenomis ir akoredeonu"

 1. „Juodoji šuva“ – wah wah wah wah :)))))
  Daugiaprasmiškai išvertei ir bene neteisingai (juk ne apie Kazimyrą daina!?), bet baisiai juokingai 😉

 2. skirtumai originale black dog gabalas vadinasi 😀

  • O aš, Vikingai, apie Kazimierą Šuvą 😉 jeigu ką… Nes ji gali būti ir „juodoji“ – negali žinoti…

 3. Daba paklausiau (nes darbe) – super! Vokalas px. tos šamisenos irgi px. Bet akardeonas tai super!!! Labai teisingai ir gražiai skamba. Jaučiu ne ką blogiau „when the levee breaks“ skambėtų 😉
  Mačiau antai per talantų šow tris akordeonistus – reikėtų jiems pasiūlyti švininių cepelinų repertuarą pagroti.

  • Ukrainiečių vokalinis instrumentalinis ansamblis „Selo i liudi“ („kaimas ir kaimiečiai“) atlieka dainą „Dūmas ant vandens“:

   httpv://www.youtube.com/watch?v=E_DGVhTSkjQ

   Šiaip tai išties stipriausi ant to yra suomiai, ten per rimtus metalo koncertus su akordeonais groja (prieš kokius 10 metų jie ir atnešė tą akordeonų madą), bet kad kažkaip nepavyko nieko gero rasti.

  • BTW, vyrukas ten balsą atrodo turi gerą, tik kad išsikalinėja taip, lyg būtų žąsinas koksai.

 4. Biškį prikakojau į komentarus, bet taip jau gavosi, kad pirmą rozą pažiejau namie (ten garso negaliu leist, ba yra kas miega, kai prie kompo nagai prieina), tada darbe, kai paklausiau pirmą gabalėlį, o dabar antrą išklausiau. Tad persiprašau už tokį pakakojimą.

  O taigi kur garso nuėmėjai ant šų šamisenų? Ir chūlią tie mikrofonai? Ne tokios jos ir elektrinės taip išeina 😉 Bet jau čia neblogai skambėjo.

  • Gali būti, kad tiesiog nesimato tų nuėmėjų, arba kur nors arčiau galų yra, o gal korpuso viduje, nežinau net. Šiaip tai variantų garsui nuo stygų nuimt labai daug, tad čia galim paspėliot. Nors gal ir mikrofonas. Kita vertus, tų ližių beveik nesigirdi, ko neturėtų su mikrofonu būt, o garsas per lygiai skambantis, kaip grynai akustikai, ypač dar su tokiu daiktu, kaip šamisena (t.y., jaučias automatinio stiprinimo reguliavimas).

   Visgi manau, jog mikrafai ten tiktai tam, kad girdėtųsi, kaip jie ten šūkčioja ar su publika kalba.

 5. Dramatizuojant iki dugno: „Švininis didžkukulis“ 😉
  O tie Yoshida Brothers kabina mažumą net

  • Yoshida Brothers kaip ir dauguma japonų grupių, turi dvi bėdas – viena yra posūkis link popso, antra – ištisai koveriai. Bet šiaip tai geri, gal kada išaugs į kažką dar rimtesnio.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos