Eurovizija

Kad žinokit, bendrame šūdinų raudų ir nepataikymų į natas fone, mūsiškė Yva/69 danguje gal net gali ir laimėti… Ar ką ten tokius pasiuntėm? Neseku įvykių…

Šį straipsnį parašė Rokiškis Rabinovičius

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

Share

About the Author

Rokiškis Rabinovičius
Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

6 Comments on "Eurovizija"

 1. Rokiski, nu tu ir tamsus kaimietis:) Mes pasiunteme InCulto! daina tokia ju stiliuje, man asmeniskai nepatinka. nu bet tokia prie butelio klausytis galima. ka dar pasakyti? aaaa…. dar jie kelnes pabaigoj nusiples ir bus tokie blizgantys veidrodiniai triusikai:)

  • Nu, nežinau, nelabai užsifiksavo, ką ten kas dainuoja, bet jei kelnes nusiplėš, tai gal ir laimės 🙂

   • Tai jooooooo, kelmes puse dainos atstoja:) o jei rimtai, tai negaliu saves priversti tokiu dalyku kaip eurovizija ziuret. nemoku ijungti durniaus, atsipalaiduoti ir tiesiog ziuret:)

 2. Jo, šitas pusfinalis tragiškas. Vienintelis, kurio galėjau klausyt, tai belgas. Bet ir tas eurovizijos apgadintas.

 3. na jau na jau… inculto maladiec vyrukai, neaisku kaip europa sureaguos, bet osle jie kelia surmuli ir sutrauke nemazai demesio.
  ju daina ironiska ir linksma, man atrodo as pirma karta gyvenime dziaugiuosi issiustais dalyviais i eurovizija. net jei jie ir nieko nelaimes, bet bent geros energijos doze paskleis.
  http://www.youtube.com/watch?v=ab9C0klYilw

 4. jo, atlikejai tai beveik visi kaip zeme pardave. Del graiko tai suprantu, liudna jam, taupyti reikes dabar. O asmeniskai tai man patiko islande, portugale. Dar rusai visai smagus buvo. Ir gaila, kad suomiai nepraejo i finala.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos